CENTRUM OCHRONY PRYWATNOŚCI: Polityka Ochrony Prywatności Warner Bros

Zakres Polityki Ochrony Prywatności

Państwa prywatność jest dla nas ważna. Poniżej znajdują się najważniejsze zapisy Polityki Ochrony Prywatności wdrożonej przez Warner Bros. Entertainment Inc. oraz Warner Bros. Entertainment Polska Sp z o.o. (dalej „WBEI” „my”, „nasze”, „nas”). Nasza pełna Polityka Ochrony Prywatności ma zastosowanie do stron internetowych WBEI, stron w wersji dla urządzeń mobilnych oraz aplikacji (dalej „Strona” lub „Strony”), a także usług, które obejmują wspomnianą politykę lub zawierają odniesienia do niej. Informacje na temat naszych działań w zakresie ochrony prywatności dzieci znajdziecie Państwo w części zatytułowanej Informacje dodatkowe na temat ochrony prywatności dzieci.Pełna Polityka Prywatności WBEI.

NAJWAŻNIEJSZE ZAPISY POLITYKI PRYWATNOŚCI

ZBIERANIE INFORMACJI

Podczas rejestracji na naszych Stronach, a także w niektórych innych przypadkach korzystania z tych Stron, np. uczestnictwa w konkursach, loteriach czy też korzystania z ofert promocyjnych, prosimy Państwa o podanie pewnych danych osobowych (np. imię i nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, dane o lokalizacji, dane karty kredytowej, a także informacje na temat Państwa zainteresowania oferowanymi przez nas produktami i usługami) przed uzyskaniem dostępu do niektórych treści, udogodnień czy funkcji. W przypadku połączenia z naszymi Stronami poprzez urządzenia mobilne możemy także zbierać inne Państwa dane (np. unikalny identyfikator urządzenia, informacje o systemie operacyjnym oraz operatorze komórkowym). Informacje są także od państwa pobierane podczas korzystania z naszych zasobów poprzez serwisy społecznościowe, wtyczki (ang. plug-ins) lub aplikacje, a także poprzez linkowanie do takich stron serwisów społecznościowych, wtyczek lub aplikacji należących do osób trzecich.

Zbierane przez nas informacje mogą być łączone z informacjami pochodzącymi z zewnętrznych zbiorów.

Korzystamy z plików cookie oraz innych, podobnych rozwiązań, w celu śledzenia Państwa aktywności na naszych Stronach, i aby zapewnić Państwu możliwość bardziej spersonalizowanego sposobu Państwokorzystania z nich.

Wprowadziliśmy funkcje Google Analytics, które zaimplementowano na podstawie reklam displayowych (np. remarketing, raporty wyświetleń w sieci reklamowej Google, integracja narzędzia DoubleClick Campaign Manager lub raporty zainteresowań i danych demograficznych Google Analytics).

KORZYSTANIE Z INFORMACJI

Zbierane przez nas informacje są wykorzystywane w celach realizacji Państwa żądań, a także rozwoju, ochrony, utrzymania, ulepszania oraz dostarczania naszych produktów, programów i usług, jak również prowadzenia przez nas działalności. Powyższe obejmuje prezentację spersonalizowanych treści i materiałów reklamowych w celu przedstawienia Państwu takiego przekazu, jaki naszym zdaniem jest dla Państwa najbardziej interesujący.

My, a także nasze podmioty powiązane oraz nasi współpracownicy, możemy wykorzystywać przedmiotowe informacje również w celu informowania Państwa o innych produktach i usługach, które mogą Państwa zainteresować.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

Pełny tekst naszej Polityki Ochrony Prywatności WBEI zawiera odnośniki do dodatkowych informacji na temat poszczególnych Stron oraz działań podejmowanych w celu ochrony prywatności.

Dokładamy stosownych starań w celu ochrony informacji zbieranych online za pośrednictwem naszych Stron.

Ponieważ WBEI jest przedsiębiorstwem działającym międzynarodowo, zbierane przez nas informacje mogą zostać przesłane na nasze serwery zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w dziale Przekazywanie Informacji.

PAŃSTWA WYBÓR

Jeśli zdecydują Państwo zaprzestać otrzymywania od nas wiadomości e-mail o charakterze promocyjnym, należy postępować według właściwych instrukcji zawartych w tych wiadomościach.

Aby zdecydować o sposobie, w jaki przekazujemy informacje osobom trzecim (np. naszym współpracownikom), wystarczy zalogować się do swojego konta lub, w przypadku, gdy takiego konta Państwo nie posiadają, wysłać wiadomość e-mail pod adres privacy@wb.com.

Jeżeli chcą Państwo zweryfikować bądź wprowadzić zmiany w dostarczonych przez Państwa danych osobowych proszę spojrzeć do działu „Przeglądanie i wprowadzanie zmian w danych” naszej Pełnej Polityki Ochrony Prywatności.

Możliwe jest zrezygnowane przez użytkowników z usługi Google Analytics dla reklam displayowych i dostosowania reklam w sieci reklamowej Google za pomocą Ustawień reklam.

INFORMACJE NA TEMAT UDOSTĘPNIANIA DANYCH

Możemy udostępniać dane osobowe w następujących przypadkach:

- W przypadku, gdy wyrazili Państwo na to zgodę (np. przez opcje opt-in, opt-out lub preferencje).

- W przypadku, gdy dane są ujawniane innym dostawcom usług oraz innym przedsiębiorstwom działającym w naszym imieniu lub we współpracy z naszymi podmiotami powiązanymi.

- W przypadku, gdy dane są ujawniane współpracownikom takim, jak sponsorzy loterii, konkursów lub promocji oraz osoby wspólnie oferujące pewne usługi.

- W przypadku przekształceń własnościowych (np. zbycia lub fuzji), a także zgodnie z wymogami prawa lub władz publicznych.

KONTAKT Z NAMI

Więcej informacji na temat naszych działań podejmowanych w celu ochrony prywatności znajdziecie Państwo w tekście Pełnej Polityki Ochrony Prywatności WBEI. Możecie Państwo także zadać nam pytanie wysyłając wiadomość pod adres privacy@wb.com.

 

POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI WB

Uaktualniono: w styczniu 2014 roku

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą [odnośnik do listy spółek w Załączniku nr 1], spółki Warner Bros. Entertainment Group. Państwa prywatność jest dla nas ważna. W celu zapewniania coraz lepszej ochrony Państwa prywatności poniżej informujemy państwa o naszych działaniach dotyczących informacji dostępnych online, a także możliwości decydowania przez Państwa o sposobie zbierania i korzystania z danych osobowych podawanych przez Państwa za pośrednictwem naszych stron internetowych, w tym stron przeznaczonych dla urządzeń mobilnych, a także świadczonych przez nas usług i aplikacji (dalej „Strona” lub „Strony”). Z niektórymi ofertami zamieszczonymi na naszych Stronach wiążą się odrębne objaśnienia dotyczące postępowania z informacjami oraz możliwości decydowania w tym zakresie. Prosimy o zapoznanie się z tymi objaśnieniami, aby zrozumieć, w jakim zakresie one Państwa dotyczą.

Administratorem Stron jest Warner Bros. Entertainment Inc. z siedzibą przy 4000 Warner Blvd. Burbank, Kalifornia, 91522 (USA) (spółka w pełni zależna od Time Warner Inc. – spółki zawiązanej na gruncie prawa stanu Delaware (USA)) oraz Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o., ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7a, 02-366 Warszawa („my”, „nasze”, „nas”). Wyżej wskazane spółki, wymienione w niniejszym akapicie oraz pod adresem odnośnika: [odnośnik do listy spółek w Załączniku nr 1] należą do Warner Bros. Entertainment Group.

ZBIERANE INFORMACJE

Informacje dotyczące rejestracji i konta użytkownika. Za pośrednictwem niektórych spośród Stron mogą Państwo zamawiać produkty, korzystać z gier, czytać recenzje krytyków i innych użytkowników, uczestniczyć w konkursach, głosować w sondach, oceniać filmy, programy telewizyjne i inne treści, lub też w inny sposób wyrażać swoje zdanie, subskrybować świadczone przez nas usługi, np. biuletyny internetowe, lub uczestniczyć w naszych forach lub społecznościach internetowych. W toku korzystania z naszych Stron możecie Państwo zostać poproszeni o założenie konta użytkownika lub zarejestrowanie się w danej aplikacji poprzez podanie pewnych danych osobowych, które mogą posłużyć do zidentyfikowania lub skontaktowania się z państwem, a także do zarządzania kontem użytkownika. Rodzaje danych osobowych dostarczanych przez Państwa w ramach konta użytkownika obejmują: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, numer faksu, dane karty kredytowej i inne informacje dla celów płatności, informacje na temat Państwa zainteresowań oraz sposobów korzystania z różnych treści, produktów, programów i usług, a także inne informacje, które Państwo nam przekazujecie.

Informacje o innych osobach / zapraszanie znajomych. Na niektórych spośród naszych Stron możecie Państwo zamieszczać informacje dotyczące innych osób. Na przykład możecie Państwo zamieścić imię i nazwisko danej osoby oraz jej adres poczty elektronicznej w celu udostępnienia tej osobie treści lub rekomendacji, przesłania elektronicznej karty z życzeniami lub, w przypadku zamówienia online prezentu, który chcielibyście Państwo dostarczyć bezpośrednio do odbiorcy, możecie Państwo udostępnić imię, nazwisko i adres tej osoby. Rodzaje danych osób trzecich, jakie mogą być zbierane w ramach opisanych powyżej procesów, różnią się w zależności od danej usługi. Może to być np. imię i nazwisko odbiorcy, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, informacje na temat zainteresowań oraz sposobów korzystania z różnych treści, produktów, programów i usług.

Niektóre spośród naszych Stron umożliwiają także zapraszanie znajomych do korzystania z naszych usług oraz komunikowania się z państwem poprzez nasze aplikacje społecznościowe. Zapraszanie znajomych zawsze jest dobrowolne. W celu zaproszenia znajomego, możecie Państwo udostępnić dane kontaktowe tej osoby lub zalogować się w celu zaimportowania adresów poczty elektronicznej ze swojej książki adresowej utrzymywanej na innych stronach oferujących tego typu funkcje (np. Yahoo! lub Gmail). Wybór znajomych, którzy zostaną zaproszeni w opisany sposób zależy wyłącznie od Państwa.

Udostępniając nam informacje na temat innych osób potwierdzacie Państwo, że każda z tych osób wyraziła zgodę na udostępnienie swoich danych oraz na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. W przypadku skontaktowania się ze wspomnianymi osobami będziemy ujawniać im Państwa tożsamość.

Informacje pochodzące z innych źródeł. W określonych przypadkach możemy łączyć informacje otrzymane drogą elektroniczną z informacjami pochodzącymi ze źródeł zewnętrznych i korzystać z takich informacji zgodnie z naszą Polityką Ochrony Prywatności w celu, m. in. zwiększenia możliwości dostarczania Państwu produktów i usług, które mogą Państwa zainteresować.

Media społecznościowe. Możliwe jest także korzystanie z udostępnianych przez nas treści oraz naszych ofert, w tym nagrań wideo, gier i aplikacji, za pośrednictwem portali społecznościowych, wtyczek i aplikacji należących do osób trzecich, np. oferowanych przez Facebook lub inne, podobne usługi. Możecie Państwo także powiązać swoje konto użytkownika utrzymywane przez nas z serwisami społecznościowymi obsługiwanymi przez osoby trzecie. Powiązanie konta użytkownika lub korzystanie z oferowanych przez nas treści za pośrednictwem serwisów społecznościowych, usług, wtyczek lub aplikacji należących do osób trzecich, może oznaczać udzielenie nam stałego dostępu do pewnych informacji z Państwa konta w danym serwisie społecznościowym (np. imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, zdjęcie profilowe, płeć, data urodzin, lokalizacja, lista znajomych oraz ich dane kontaktowe, osoby obserwujące Państwa lub obserwowane przez państwa, oraz zamieszczane przez Państwa treści i oznaczenia „Lubię to!”). Możemy także zbierać pewne rodzaje informacji (np. na temat przeglądanych treści, wyników i uzyskanych punktów w grach, oraz informacje na temat materiałów reklamowych w ramach treści, które zostały Państwu udostępnione lub które mogły zostać przez Państwa wybrane kliknięciem myszy itp.) związane z korzystaniem przez Państwa z naszych treści.

Udostępnianie na Stronie informacji z Państwa konta w serwisie społecznościowym może nam pomóc w: (i) dostarczeniu Państwu treści przeznaczonych wyłącznie dla Państwa , (ii) personalizacji sposobu korzystania przez Państwa z naszych Stron oraz innych usług online, oraz (iii) kontaktowaniu się z państwem za pośrednictwem serwisów społecznościowych lub bezpośrednio w celu przekazania najnowszych wiadomości, ofert specjalnych lub nagród. Udostępnienie wspomnianych informacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na ich wykorzystywanie w zgodności z zapisami niniejszej Polityki Ochrony Prywatności.

W przypadku zamieszczania przez Państwa informacji lub treści, np. poprzez zamieszczanie zdjęć, pozostawianie komentarzy na blogu lub uczestnictwo w forach lub innych społecznościach działających na naszych Stronach, a także w przypadku komunikowania się z naszymi Stronami za pośrednictwem serwisów społecznościowych, wtyczek lub innych aplikacji, w zależności od konkretnych ustawień dotyczących prywatności, informacje te mogą zostać upowszechnione w Internecie. W powyższym przypadku nie możemy w dalszym ciągu zapobiegać dalszemu korzystaniu z wyżej wspomnianych informacji. Możecie Państwo sami zdecydować o tym, jakie dane są udostępniane za pomocą ustawień dotyczących prywatności, które są dostępne w niektórych serwisach społecznościowych. Więcej informacji na temat możliwości dostosowywania ustawień dotyczących prywatności oraz korzystania z Państwa danych osobowych przez serwisy społecznościowe należące do osób trzecich możecie Państwo znaleźć w publikowanych przez nie instrukcjach dotyczących ochrony prywatności, politykach prywatności i warunkach korzystania z serwisów i usług. W przypadku usunięcia lub zaprzestania korzystania z konta w serwisie społecznościowym, za pośrednictwem którego udostępniliście nam Państwo swoje dane osobowe, jesteśmy uprawnieni do zatrzymania wspomnianych informacji w związku z oferowanymi Państwu produktami i usługami, w zakresie dozwolonym przez przepisy obowiązującego prawa. W celu uzyskania dostępu do Państwa danych osobowych zbieranych na naszych Stronach oraz w celu usunięcia lub poprawienia błędów w wyżej wspomnianych danych lub ich uaktualnienia, należy zalogować się do swojego konta użytkownika lub wysłać wiadomość e-mail pod adres privacy@wb.com.

Informacje zbierane z urządzeń mobilnych. W przypadku wejścia na nasze Strony za pomocą telefonu komórkowego lub innego urządzenia mobilnego możemy zbierać informacje takie, jak unikalny identyfikator urządzenia oraz adres IP urządzenia mobilnego (np. adres fizyczny MAC), a także informacje na temat systemu operacyjnego urządzenia, operatora sieci komórkowej, mobilnych przeglądarek internetowych, dane na temat Państwa dokładnej lokalizacji, a także inne informacje wyszczególnione w niniejszej Polityce Ochrony Prywatności.

Udostępnianie informacji na żądanie. W niektórych przypadkach zamawianie produktów, programów i usług oraz uczestniczenie w działalności podejmowanej za pośrednictwem Stron jest zarezerwowane wyłącznie dla osób udostępniających wymagane przez nas dane osobowe. Udostępnienie wspomnianych informacji jest dobrowolne, jednakże ich nieudostępnienie uniemożliwia nam dostarczenie Państwu niektórych produktów, programów i usług.

Informacje techniczne i dane dotyczące korzystania z usług. Podczas korzystania przez Państwa z naszych Stron zbieramy także inne rodzaje informacji, np. dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej (Firefox, Internet Explorer itp.), rodzaju wykorzystywanego przez Państwa systemu operacyjnego (np. Windows, Mac OS, iOS, Android), nazw domeny Państwa dostawcy usług internetowych i operatora sieci komórkowej, a także pewne informacje dotyczące korzystania przez Państwa z usług.

SPOSÓB KORZYSTANIA Z INFORMACJI

Dostarczanie naszych produktów i usług. Wykorzystujemy zebrane na Państwa temat informacje w celu dostarczania Państwu produktów, programów i usług, udzielania odpowiedzi na Państwa zapytania dotyczące ofert, a także w celu przygotowywania tychże ofert, ich personalizowania i ulepszania oraz oferowania Państwu innych produktów, programów i usług pochodzących od nas i naszych podmiotów powiązanych, naszych współpracowników oraz wybranych osób trzecich w przypadku, gdy naszym zdaniem, takie produkty, programy i usługi mogą Państwa zainteresować.

Informacje zbierane przez nas w związku z naszymi forami i społecznościami internetowymi służą zapewnieniu interaktywności korzystania z wyżej wspomnianych usług. Korzystamy z tych informacji w celu ułatwiania prowadzenia aktywności na forach i w ramach społeczności internetowych, a także, od czasu do czasu, w celu oferowania produktów, programów i usług.

W przypadku udostępnienia przez Państwa treści w celu ich publikacji, jesteśmy uprawnieni do upublicznienia Państwa nazwy użytkownika oraz innych informacji udostępnionych przez Państwa na naszych Stronach, w Internecie lub w inny sposób.

Komunikowanie się z państwem. Korzystamy z zebranych na Państwa temat informacji w celu np. komunikowania się z państwem w celu dostarczenia aktualizacji usług, poinformowania o wygranej w konkursie, wprowadzenia zmian w umowach z użytkownikami, udzielenia odpowiedzi na prośbę o przesłanie biuletynu elektronicznego, potwierdzenia zakupów dokonanych na naszych Stronach lub w sprawach dotyczących Państwa kont użytkownika. Ponadto, mają Państwo możliwość otrzymywania od nas powiadomień typu push notifications na swoje urządzenie mobilne.

Korzystamy z informacji udostępnionych przez Państwa na temat innych osób w celu dostarczania im zaproszeń, prezentów, kartek lub innych treści w Państwa imieniu lub za pośrednictwem Stron. Możemy także od czasu do czasu wykorzystać wspomniane informacje w celu zaoferowania przedmiotowym osobom produktów, programów i usług.

Korzystanie z danych z urządzeń mobilnych. Odwiedzanie przez Państwa naszych Stron za pomocą urządzeń mobilnych uprawnia nas do wykorzystywania zbieranych informacji dla celów określonych w niniejszej Polityce Ochrony Prywatności. Na przykład, wykorzystujemy informacje zbierane w urządzeniach mobilnych w celu umożliwienia Państwu (i) oglądania zapowiedzi filmów oraz klipów wideo, (ii) otrzymywania wiadomości i informacji z branży rozrywkowej, (iii) otrzymywania informacji na temat komiksów, filmów, programów telewizyjnych, (iv) znajdowania i przeglądania spersonalizowanych informacji lub udogodnień zależnych od Państwa lokalizacji (np. w zakresie znajdowania sklepów z komiksami lub informowania o repertuarach pobliskich kin, oznaczania zdjęć lub meldowania się w aktualnej lokalizacji), (v) kupowania biletów do kina, (vi) korzystania z gier, (vii) obserwowania blogów, oraz (viii) czytania recenzji krytyków i innych użytkowników. Możemy także wykorzystać przedmiotowe informacje do zaoferowania Państwu produktów, programów lub usług, które mogą Państwa zainteresować, oraz dopasowywania naszej oferty do Państwa oczekiwań w inny sposób.

Korzystanie z informacji niestanowiących danych osobowych. Korzystamy z zebranych informacji dotyczących naszych użytkowników oraz zbieranych przez nas informacji niestanowiących danych osobowych w celu poprawy wyglądu, funkcjonalności i zawartości naszych Stron, a także w celu ulepszenia Państwa doświadczeń z naszymi Stronami i ofertami. Korzystamy z tych informacji w celu (i) dostarczania, utrzymywania, ulepszania, ochrony i rozwijania naszych produktów, programów i usług, a także prowadzenia naszej działalności, jak również (ii) analizowania korzystania z naszych Stron oraz ich skuteczności oraz (iii) oferowania Państwu produktów, programów i usług przez nas, przez podmioty z nami powiązane, naszych współpracowników oraz niektóre osoby trzecie.

 

POWIERZENIE PRZETWARZANIA DANYCH

Powierzamy przetwarzanie Państwa danych innym podmiotom przetwarzającym dane, np. w celach poprawy funkcjonalności naszych Stron i ich rozwijania, a także w celu monitorowania trendów i użytkowania Stron oraz prowadzenia reklamy behawioralnej.

W szczególności powierzamy Państwa dane osobowe następującym podmiotom:

• Oracle Corporation, 500 Oracle Parkway, M/S 5op7, Redwood Shores, CA 94065.

PRZEKAZYWANIE I UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI

Udostępnianie informacji na mocy prawa i w związku z prowadzonym postępowaniem. Możemy udostępniać dane osobowe dla celów prawnych, na przykład w odpowiedzi na nakaz lub wezwanie sądowe. Możemy także udostępniać dane osobowe na żądanie instytucji wymiaru sprawiedliwości w przypadku, gdy naszym zdaniem zachodzi potrzeba zbadania, zapobieżenia lub przeciwdziałania czynom niedozwolonym, domniemanym oszustwom, sytuacjom potencjalnego zagrożenia bezpieczeństwa fizycznego osób, naruszeniom warunków korzystania z naszych usług, a także w celu ochrony naszych praw oraz praw innych osób, lub w innych sytuacjach, gdy jest to wymagane przepisami prawa.

Zmiany własnościowe. Ponadto możemy przekazywać informacje dotyczące Państwa w przypadku zawarcia transakcji przekształcenia własnościowego, np. w przypadku nabycia, zbycia lub skonsolidowania naszego przedsiębiorstwa, jego wyodrębnionej części, lub jakiejś części majątku tychże z innym podmiotem gospodarczym.

Dostawcy usług. Nasi pośrednicy i kontrahenci mogą uzyskać dostęp do danych osobowych w celu usprawnienia dostarczania usług, które wspomniane osoby świadczą na naszą rzecz.

Podmioty powiązane i inne osoby trzecie. Możemy udostępniać Państwa dane osobowe spółkom z grupy Warner Bros. Entertainment Group [odnośnik do listy spółek – Załącznik nr. 1]. Możemy na przykład udostępniać zbierane informacje naszym podmiotom powiązanym w celu dostarczania produktów i usług tych podmiotów, a także ich ulepszania i informowania Państwa o nich.

Za Państwa zgodą możemy także udostępniać wspomniane informacje współpracownikom i osobom trzecim (np. podmiotom zajmującym się promocją, wydawcom czasopism, dystrybutorom detalicznym, bazom danych i organizacjom typu non-profit), które pragną oferować Państwu produkty i usługi. Możemy także udostępniać informacje na temat osób odwiedzających Strony, w sposób anonimowy i w formie łącznej, osobom trzecim takim, jak reklamodawcy, współpracownicy i sponsorzy w celu analizowania tendencji w zachowaniach konsumenckich, a także w celu zarządzania naszymi relacjami rynkowymi i usprawniania tych relacji.

Strony połączone odnośnikiem. Niektóre spośród naszych Stron zawierają odnośniki do innych stron, które mogą stosować inne zasady dotyczące ochrony prywatności. Zaleca się zapoznanie z właściwą polityką ochrony prywatności przed udostępnieniem jakichkolwiek informacji ze względu na fakt, że wszelkie informacje udostępniane lub zbierane przez wspomniane osoby trzecie znajdują się poza naszą kontrolą.

Sponsorzy i promocja wzajemna. Na naszych Stronach oferujemy czasami treści lub programy sponsorowane lub promowane pod wspólną marką z określonymi osobami trzecimi (np. konkursy, loterie, promocje, gry, aplikacje lub funkcje integracji z serwisami społecznościowymi). W powyższy sposób wspomniane osoby trzecie mogą uzyskać dane osobowe dostarczone im dobrowolnie przez Państwa w celu skorzystania z oferty. Nie mamy żadnej kontroli nad wykorzystywaniem Państwa danych osobowych przez takie osoby trzecie. Zostaną Państwo jednak poinformowani przez daną Stronę w chwili zbierania danych osobowych w przypadku, gdy wyżej wspomniane osoby trzecie będą ich odbiorcami.

Serwery reklamowe. Na niektórych z naszych Stron, osoby trzecie mogą prezentować lub obsługiwać reklamy, świadczyć na naszą rzecz usługi w zakresie zbierania danych, sprawozdawczości i pomiarów reakcji na reklamę, analizowania Stron, a także pomagać w dostarczaniu odpowiednich wiadomości marketingowych i reklam. Takie osoby trzecie mają prawo wglądu, edycji lub umieszczania swoich własnych plików cookie. Korzystanie z tych technik przez wspomniane osoby trzecie podlega ich własnym przepisom dotyczącym ochrony prywatności i nie jest objęte niniejszą Polityką Ochrony Prywatności. Wspomniane osoby trzecie mogą także pozyskiwać informacje na temat innych aplikacji pobranych przez Państwa na urządzenia mobilne, odwiedzanych przez Państwa stron internetowych w wersji mobilnej oraz innych informacji na temat Państwa lub Państwa urządzeń mobilnych służących analizie i umieszczeniu spersonalizowanych, anonimowych materiałów reklamowych na Stronach i w innych miejscach. W celu uzyskania dalszych informacji o serwerach reklamowych osób trzecich na naszych Stronach oraz Państwa możliwości rezygnacji z otrzymywania reklam od osób trzecich, prosimy odwiedzić stronę Network Advertising Initiative lub http://www.youronlinechoices.com.

Reklama w internecie, odbywa się z wykorzystaniem remarketingu za pomocą Google Analytics.

Dostawcy zewnętrzni, w tym Google, mogą wyświetlać Nasze reklamy w internecie.

Nasza strona oraz dostawcy zewnętrzni, w tym Google, korzystamy z własnych plików cookie (np. Google Analytics) i plików cookie firm zewnętrznych (np. DoubleClick) do informowania o reklamach oraz do ich optymalizacji i wyświetlania na podstawie historii odwiedzin użytkowników w Twojej witrynie.

Nasza strona oraz dostawcy zewnętrzni, w tym Google, korzystamyz własnych plików cookie (np. Google Analytics) i plików cookie firm zewnętrznych (np. DoubleClick) do informowania, jak wyświetlenia reklam, inne sposoby korzystania z usług reklamowych i interakcje z tymi wyświetleniami są powiązane z odwiedzinami w Twojej witrynie.

MOŻLIWOŚCI WYBORU

Komunikaty reklamowe. Mają Państwo możliwość określenia, czy chcą Państwo otrzymywać pewnego rodzaju komunikaty reklamowe od nas lub też od niepowiązanych z nami osób trzecich. W przypadku, gdy w przyszłości postanowicie Państwo zmienić swoje preferencje w powyższym zakresie, (i) mogą Państwo zalogować się na swoim koncie użytkownika utworzonym poprzez jedną z naszych Stron w celu zmiany właściwych ustawień, (ii) postępować zgodnie z instrukcją dostępną pod nagłówkiem „rezygnacja z subskrypcji” (ang. unsubscribe) znajdującą się w każdej otrzymanej od nas wiadomości reklamowej, lub (iii) wysłać do nas wiadomość e-mail pod adres privacy@wb.com co spowoduje, że odpowiednio zmienimy Państwa ustawienia. W przypadku, gdy w przeszłości zgodzili się Państwo na otrzymywanie od nas powiadomień typu push notifications na swój telefon komórkowy lub korzystanie z usług mobilnych zależnych od lokalizacji i postanowili zaprzestać korzystania z powyższych funkcji, właściwe zmiany mogą Państwo wprowadzić w ustawieniach urządzenia mobilnego lub ustawieniach aplikacji – w zależności od rodzaju urządzenia.

 

Odinstalowywanie aplikacji mobilnej. W przypadku, gdy nie chcą Państwo, aby Strona zbierała jakiekolwiek informacje na Państwa temat, mogą Państwo odinstalować daną aplikację z zastosowaniem standardowej procedury usuwania dostępnej w urządzeniu mobilnym lub za pośrednictwem usługi, w której aplikacja została nabyta.

 

PLIKI COOKIE I INNE INFORMACJE TECHNICZNE

Nasze Strony oraz podmioty trzecie świadczące usługi na naszą rzecz korzystają z plików cookie oraz podobnych rozwiązań takich, jak np. „Web beacons”. Pliki cookie to pliki tekstowe zawierające niewielką ilość informacji, które są pobierane na Państwa urządzenie podczas odwiedzin na stronie internetowej. Następnie pliki cookie są odsyłane przy każdej kolejnej wizycie na danej stronie do nadawcy lub przekazywane innej witrynie, która te pliki rozpoznaje. Więcej informacji na temat plików cookie znajdą Państwo pod adresem: www.allaboutcookies.org lub http://wszystkoociasteczkach.pl.

Pliki web beacons (lub Web bugs) są małymi fragmentami kodu zapewniającymi sposób dostarczania obrazów graficznych na stronie internetowej dla celów transferu danych takich jak adres IP (Internet Protocol) komputera, na którym załadowana została strona, na której pojawiają się web beacons, URL (Uniform Resource Locator - Jednolity Lokalizator Źródła) strony, na której pojawiają się pliki web beacons, czas trwania odwiedzin na stronie zawierającej web beacons, rodzaje przeglądarek, które spowodowały pojawienie się plików web beacons oraz numer indentyfikacyjny każdego pliku cookie umieszczonego uprzednio na komputerze przez dany serwer. Podczas korespondencji z państwem za pośrednictwem poczty elektronicznej w formacie HTML pliki web beacons informują o otrzymaniu i otwarciu przez Państwa naszego e-maila.

Nasza Strona korzysta z następujących rodzajów plików cookie:

• Niezbędne pliki cookie (ang. strictly necessary cookies) – Pliki te są niezbędne do umożliwienia poruszania się po Stronie oraz korzystania z niej, np. dostępu do zabezpieczonych obszarów Strony. Bez tych plików świadczenie usług takich, jak dostarczanie właściwych treści na Państwa urządzenie, byłoby niemożliwe.

• Tzw. „performance cookies” – Pliki te gromadzą informacje o sposobach korzystania ze Stron, co pozwala nam na analizowanie ruchu sieciowego i zrozumienie sposobu, w jaki nasi użytkownicy korzystają ze Stron. Dla tego celu możemy korzystać z usług podmiotów trzecich, które mogą posługiwać się własnymi plikami cookie. Pliki te nie gromadzą danych pozwalających na identyfikację użytkownika. Wszystkie dane są zbierane przez te pliki w sposób zagregowany i dlatego pozostają anonimowe. Pliki te służą wyłącznie do poprawy funkcjonowania Strony.

Więcej informacji na temat plików cookie wykorzystywanych przez usługę Google Analytics można znaleźć pod adresem:

https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage

Korzystamy z usługi Google Analytics w celu analizy ruchu sieciowego. Usługa jest wykorzystywana wyłącznie do poprawy funkcjonowania Stron. Google Analytics wykorzystuje własne pliki cookie.Pliki te nie gromadzą informacji w sposób umożliwiający identyfikację użytkownika. Wszystkie dane są zbierane przez te pliki w sposób zagregowany i dlatego pozostają anonimowe.

Mogą Państwo uniknąć objęcia stosowaniem usługi Google Analytics w zakresie korzystania ze Stron poprzez pobranie i zainstalowanie wtyczki do przeglądarki dostępnej pod adresem:

http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB

• Tzw. „functionality cookies” – Pliki te pozwalają naszym Stronom zapamiętywać wybory, jakich dokonuje użytkownik (takie jak podane nazwisko, czy region, w którym się Państwo znajdują) oraz dostarczać ulepszone i bardziej dopasowane do danego użytkownika rozwiązania. Pliki te mogą także służyć zapamiętywaniu zmian wprowadzonych przez Państwa w zakresie rozmiaru tekstu, czcionek i innych aspektów strony internetowej, które użytkownik może dostosowywać samodzielnie. Mogą także być wykorzystywane do świadczenia usług na Państwa żądanie takich, jak możliwość obejrzenia nagrania wideo lub zamieszczenia komentarza na blogu. Informacje zbierane przez te pliki cookie mogą zostać zakodowane i nie mogą posłużyć w celu śledzenia Państwa aktywności na innych stronach internetowych.

• Tzw. „social media cookies” – te pliki cookie są wykorzystywane kiedy udostępniają Państwo informacje za pomocą służącego do tego przycisku w portalu społecznościowym, np. przycisku „Lubię to!” na jednej z naszych Stron, lub też kiedy dokonują Państwo połączenia swojego konta użytkownika lub uzyskują dostęp do oferowanych przez nas treści za pośrednictwem portalu społecznościowego takiego, jak np. Facebook, Twitter lub Google +. Portal społecznościowy odnotowuje tego typu działania, a informacja o tym może zostać zastosowana w działaniach reklamowych i promocyjnych.

• Tzw. „advertising cookies” – niektóre z naszych Stron mogą wykorzystywać sieć relamową dostarczaną przez podmioty trzecie w celu wyświetlania dopasowanych do Państwa reklam. Pliki te mogą umożliwiać śledzeinie Państwa aktywności w zakresie przeglądania różnorodnych stron oraz korzystania z aplikacji. Jeżeli chcą Państwo uzystać więcej informacji na temat reklamy behawioralnej oraz jak uniknąć objęcia stosowaniem reklamy behawioralnej, prosimy odwiedzić stronę http://www.youronlinechoices.com/pl/.

Jeśli nie chcą Państwo otrzymywać plików cookie, mogą Państwo odpowiednio zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub urządzenia mobilnego. Właściwe procedury różnią się w zależności od danej przeglądarki internetowej. Jeśli nie chcą Państwo pobierać plików cookie wysyłanych tylko z naszych Stron, należy wybrać opcję powiadamiania przed zapisaniem pliku cookie w przeglądarce internetowej. Prosimy o zapoznanie się z sekcją „Pomocy” Państwa przeglądarki w celu uzyskania dalszych informacji. Więcej na ten temat znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/, http://wszystkoociasteczkach.pl/ lub Your Online Choices.

Dla użytkowników Internet Explorer (IE) 9.0+:

Aby dezaktywować pliki cookie: Z paska menu należy wybrać „Narzędzia”, a po rozwinięciu listy „Opcje internetowe” kliknąć na zakładkę „Prywatność” na górze okna i ustawić suwak na wybrany poziom ochrony prywatności.

Aby skasować pliki cookie: Z paska menu należy wybrać „Narzędzia”, a po rozwinięciu listy „Opcje internetowe” kliknąć na zakładkę „Ogólne”, a następnie kliknąć przycisk „Usuń” pod nagłówkiem „Historia przeglądania”.

 

Dla użytkowników Firefox 2.0+ / 3.0+ / 4.0+:

Aby dezaktywować pliki cookie: Z paska menu należy wybrać „Narzędzia”, następnie kliknijąć „Opcje”. Następnie należy kliknąć na zakładkę „Prywatność” i odznaczyć pole „Akceptuj pliki cookie”. Aby wyczyścić zapisane pliki cookie: Z paska menu należy wybrać „Narzędzia”, następnie kliknąć „Opcje”. Następnie należy kliknąć na zakładkę „Prywatność”, wybrać opcję „Wyczyść teraz”, zaznaczyć pole „Pliki cookie” i potwierdzić kliknięciem „Wyczyść teraz”.

 

Dla użytkowników Google Chrome:

Aby dezaktywować pliki cookie: należy otworzyć menu „Narzędzia”, kliknąć „Opcje”, następnie wybrać „Ustawienia zaawansowane” oraz kliknąć „Ustawienia cookie”. Następnie należy wybrać opcję „Zablokuj wszystkie pliki cookie”. W ten sposób przeglądarka Google Chrome nie będzie akceptować plików cookie. Aby wyczyścić zapisane pliki cookie: należy otworzyć menu „Narzędzia”, kliknąć „Opcje”, następnie wybrać „Ustawienia zaawansowane” ora kliknąć „Pokaż cookie”. Spowoduje to otwarcie nowego okna pod nagłówkiem „Pliki cookie”. Tutaj można przejrzeć wszystkie pliki cookie przechowywane w przeglądarce Google Chrome. Klikając „Usuń wszystkie” pozbędą się Państwo wszystkich plików cookie z przeglądarki. Można też usuwać tylko wybrane pliki cookie - w tym celu należy zaznaczyć plik, a następnie kliknąć „Usuń”.

Dezaktywacja plików cookie może jednak spowodować utratę dostępu do niektórych obszarów naszych Stron i niedostępność niektórych treści i funkcji.

TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO

W celu zapewnienia ochrony informacji zbieranych przez nas online na naszych Stronach oraz zapobieżenia pozyskiwaniu lub modyfikowaniu tych informacji przez osoby nieupoważnione, wdrożyliśmy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne. Jednakże nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że zbierane przez nas dane osobowe nigdy nie zostaną ujawnione lub wykorzystane w sposób niezgodny z niniejszą Polityką Ochrony Prywatności.

USUWANIE, WGLĄD I POPRAWIANIE DANYCH

W celu uzyskania wglądu do Państwa danych osobowych zebranych na naszych stronach internetowych, na których opublikowano niniejszą Politykę Ochrony Prywatności, a także w celu usunięcia lub poprawienia błędów we wspomnianych informacjach lub uaktualnieniu informacji na temat Państwa zainteresowań, preferencji lub innych obszarów Państwa profilu użytkownika, należy zalogować się do swojego konta użytkownika lub przesłać do nas wiadomość e-mail pod adres privacy@wb.com.

W celu ochrony Państwa prywatności i bezpieczeństwa danych, przed udzieleniem dostępu lub wprowadzeniem zmian podejmiemy działania mające na celu potwierdzenie Państwa tożsamości.

INFORMACJE DODATKOWE NA TEMAT OCHRONY PRYWATNOŚCI DZIECI

Użytkownicy naszych Stron mogą uczestniczyć w licznych czynnościach bez podawania jakichkolwiek danych osobowych. Jeśli jednak użytkownik chciałby skorzystać z pewnych interaktywnych funkcji na naszych Stronach, prosimy go o podanie określonych informacji takich jak adres poczty elektronicznej oraz wiek. W niektórych okolicznościach prosimy o zgodę rodzica lub opiekuna na podanie takich informacji przez dziecko. Wykorzystujemy ponadto adresy poczty elektronicznej rodziców w celu uzyskania zgody rodzica lub poinformowania rodzica o działaniach podejmowanych online przez dzieci, oraz w celu umożliwienia rodzicom wypisania dziecka z subskrypcji biuletynu lub podobnych usług. Nie udostępniamy danych osobowych dotyczących dzieci osobom trzecim niezwiązanym warunkami niniejszej Polityki Ochrony Prywatności dla ich własnych celów marketingowych. Jeśli chcieliby Państwo przejrzeć dane osobowe uzyskane online od Państwa dziecka, usunąć takie dane z naszych aktywnych serwerów i/lub zwrócić się o zaniechanie dalszego zbierania lub wykorzystywania danych osobowych Państwa dziecka lub jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych praktyk w tym zakresie, mogą się Państwo skontaktować z nami pod adresem poczty elektronicznej privacy@wb.com lub Warner Bros. Entertainment Inc., do wiadomości: Chief Privacy Officer, 4000 Warner Blvd., Bldg. 168, Burbank, CA 91522, (818) 977-0018 lub Warner House, 98 Theobald’s Road, London WC1X 8WB (Wielka Brytania).

PRZEKAZYWANIE DANYCH ZA GRANICĘ

Ponieważ nasze działania mają charakter międzynarodowy i wiele z naszych systemów komputerowych umiejscowionych jest obecnie w Stanach Zjednoczonych, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez nas w USA, gdzie przepisy dotyczące ochrony danych i zachowania prywatności mogą nie zapewniać tego samego poziomu ochrony jak w innych częściach świata, takich jak Unia Europejska. Tworząc konto użytkownika na naszych Stronach jako użytkownicy spoza Stanów Zjednoczonych, wyrażają Państwo zgodę na zbieranie i/lub przetwarzanie w Stanach Zjednoczonych danych pozwalających na Państwa identyfikację, w tym plików cookie, w sposób określony powyżej.

W powyższym przypadku, w trosce o zapewnienie adekwatnej ochrony, przekazanie Państwa danych do Stanów Zjednoczonych będzie odbywało się w oparciu o standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską (SCC). 
Aby uzyskać więcej informacji na temat SCC, zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony:

http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/transfer/index_en.htm.

AKTUALIZACJE

W razie potrzeby niniejsza Polityka Ochrony Prywatności będzie aktualizowana. O istotnych zmianach w zakresie postępowania z danymi osobowymi będą Państwo przez nas informowani za pośrednictwem komunikatu na naszych Stronach lub wiadomości e-mail. W przypadku braku Państwa akceptacji dla zmian w Polityce Ochrony Prywatności, są Państwo uprawnieni do zaprzestania korzystania z naszych produktów i usług, a w przypadkach gdy jest to właściwe także do rozwiązania zawartych z nami umów. W zależności od sytuacji mogą Państwo usunąć swoje konto użytkownika, anulować swoją subskrypcję na produkty i usługi lub odinstalować aplikacje. Zachęcamy do regularnego przeglądania niniejszej Polityki Ochrony Prywatności w celu utrzymania aktualnej wiedzy na temat naszych praktyk w odniesieniu do informacji.

KONTAKT Z NAMI

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących niniejszej Polityki Ochrony Prywatności prosimy o kontakt pod adresem privacy@wb.com lub Warner Bros. Entertainment Inc., do wiadomości: Chief Privacy Officer, 4000 Warner Blvd., Bldg. 168, Burbank, CA 91522 lub Warner House, 98 Theobald’s Road, London WC1X 8WB (Wielka Brytania).

 

 

 

Lista spółek

Spółki należące do Warner Bros. Entertainment Group, które zobowiązały się do przestrzegania warunków Niniejszej Polityki Ochrony Prywatności mogą uzyskać dostęp do informacji zebranych od użytkowników na naszych Stronach (także od użytkowników znajdujących się na innym terytorium) i mogą wykorzystywać takie informacje dla celów określonych w naszej Polityce Ochrony Prywatności. Poniżej znajduje się lista niektórych spółek należących do Warner Bros. Entertainment Group, które obecnie mogą w taki sposób prowadzić działania promocyjne skierowane do naszych użytkowników. Zastrzegamy sobie prawo do okresowej aktualizacji poniższej listy, prosimy więc o jej sprawdzanie w celu uzyskania aktualnych informacji.

 

Australia

Warner Bros. Entertainment Australia Pty Limited

 

Austria

Warner Bros. Pictures GmbH

 

Belgia

Warner Bros. Entertainment Nederland BV (Oddział w Belgii)

 

Dania

Warner Bros. Entertainment Danmark ApS

Warner Home Video Denmark, oddział Warner Bros. Entertainment Danmark ApS

 

Francja

Warner Bros. Entertainment France S.A.S

Warner Home Video France, oddział Warner Bros. Entertainment France S.A.S.

 

Niemcy

Warner Bros. Entertainment GmbH

Warner Home Video Germany, oddział Warner Bros. Entertainment GmbH

 

Irlandia

Warner Bros. Pictures International Ireland, zarejestrowana jako miejsce wykonywania działalności przez Warner Bros. Entertainment UK Limited

 

Holandia

Warner Bros. Entertainment Nederland B.V.

Warner Home Video Benelux, oddział Warner Bros. Entertainment Nederland B.V.

 

Włochy

Warner Bros. Entertainment Italia S.r.L.

Warner Home Video Italy, oddział Warner Bros. Entertainment Italia S.r.L.

 

Norwegia

Warner Bros. Entertainment Norge AS

Warner Home Video Norway, oddział Warner Bros. Entertainment Norge AS

 

Polska

Warner Bros. Entertainment Polska Sp z.o.o.

 

Rosja

Warner Bros. Entertainment Limited Liability Company

 

Hiszpania

Warner Bros. Entertainment España SL

Warner Home Video Spain, oddział Warner Bros. Entertainment España, SL

 

Szwecja

Warner Bros. Entertainment Sverige AB

Warner Home Video Sweden, oddział Warner Bros. Entertainment Sverige AB

 

Szwajcaria

Warner Bros. Entertainment Switzerland GmbH

Warner Home Video Switzerland, oddział Warner Bros. Entertainment Switzerland GmbH.

 

Turcja

Warner Bros Turkey Film Limited Sirketi

 

Wielka Brytania

Warner Bros. Entertainment UK Limited

Warner Bros. International Television Production Limited

Warner Bros. Studios Leavesden Limited

Warner Home Video (UK) Limited

Rocksteady Studios Limited

TT Games Limited

Travellers Tales (UK) Limited

 

Stany Zjednoczone

DC Entertainment

Warner Bros. Animation Inc.

 

Warner Bros. Consumer Products Inc.

Warner Bros. Digital, oddział Warner Bros. Technical Operations Inc.

Warner Bros. Digital Distribution, oddział Warner Bros. Home Entertainment Inc.

Warner Bros. Distributing Inc.

Warner Bros. Entertainment Inc.

Warner Bros. Interactive Entertainment, oddział Warner Bros. Home Entertainment Inc.

Warner Bros. International Television Distribution Inc.

Warner Bros. Pictures, oddział WB Studio Enterprises Inc.

Warner Bros. Studios Facilities, oddział WB Studio Enterprises Inc.

Warner Bros. Technology Solutions, oddział Warner Bros. Entertainment Inc

Warner Bros. Television, oddział WB Studio Enterprises Inc.

Warner Bros. Worldwide Television Distribution Inc.

Warner Home Video, oddział Warner Bros. Home Entertainment Inc.

WB Games Inc.

Turbine Inc.

Flixster Inc.

New Line Productions, Inc.

Telepictures Production Inc.

TMZ Productions, Inc.

 

Poniżej znajduje się lista niektórych spółek Time Warner spoza Warner Bros. Entertainment Group, w imieniu których możemy obecnie wysyłać materiały marketingowe dotyczące produktów i działań związanych z czasem wolnym i rozrywką do użytkowników, którzy zwrócili się o takie materiały. Mogą być one dostarczane również drogą elektroniczną i mają Państwo prawo rezygnacji z ich otrzymywania w każdym czasie (patrz Warunki oraz Polityka Ochrony Prywatności). Zastrzegany sobie prawo okresowej aktualizacji powyższej listy o dodatkowe spółki Time Warner, prosimy więc o jej sprawdzanie w celu uzyskania aktualnych informacji.

The Cartoon Network, Inc.

Home Box Office, Inc.

Time Warner Inc.

Turner Broadcasting System