03 grudnia 2014

GWIAZDY W PRODUKCJI SUICIDE SQUAD. WILL SMITH, TOM HARDY, MARGOT ROBBIE ORAZ JARED LETO STANĄ NA CZELE OBSADY

BURBANK, Kalifornia –W nowym filmie akcji Suicide Squad produkcji Warner Bros. Pictures, w którym reżyser David Ayer (Furia) przeniesie na duży ekran przygody ekipy superzłoczyńców z komiksów DC Comics, zobaczymy same gwiazdy. Informację tę ogłosił Greg Silverman, prezes ds. rozwoju kreatywnego i produkcji międzynarodowej z Warner Bros. Pictures.

01 grudnia 2014

INTERSTELLAR W REŻYSERII CHRISTOPHERA NOLANA ZAROBIŁ NA CAŁYM ŚWIECIE JUŻ PONAD 400 MILIONÓW DOLARÓW

BURBANK, Kalifornia— Doceniony przez krytyków nowy film w reżyserii Christophera Nolana, Interstellar, cieszy się na całym świecie coraz większą popularnością i w trzeci weekend od swojej premiery przekroczył próg 400 mln dolarów wpływów ze sprzedaży biletów. Informację tę ogłosiły Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej Warner Bros. Pictures oraz Megan Colligan, prezes ds. międzynarodowej dystrybucji i marketingu w Paramount Pictures. Do tej pory film zarobił 328,9 mln dolarów za granicą oraz 120,7 mln dolarów w Stanach Zjednoczonych, co łącznie daje zawrotną sumę prawie 450 mln dolarów.

28 listopada 2014

ANNABELLE PRODUKCJI NEW LINE CINEMA IDZIE JAK BURZA I PRZEKRACZA PRÓG 250 MILIONÓW DOLARÓW W ŚWIATOWYM BOX OFFICE

Lalka, której kochamy się bać, wystraszyła konkurencję i zajęła pierwsze miejsce na liście najlepszych horrorów roku 2014

BURBANK, Kalifornia —Film Annabelle wyprodukowany przez New Line Cinema zarobił ponad 250 mln dolarów w światowym box office, osiągając do tej pory wynik 250,2 mln dolarów. Informację tę ogłosili Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej, oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej Warner Bros. Pictures.

21 listopada 2014

LISTA POKAZÓW PRZEDPREMIEROWYCH „SZEFOWIE WROGOWIE 2” – DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

Poniżej prezentujemy listę kin, w których odbędą się przedpremierowe pokazy filmu „Szefowie Wrogowie 2”. Pokazy odbędą się w środę 26-go listopada, w różnych godzinach, w zależności od danego kina. Bilety można zakupić w kasach oraz na stronach kin Helios oraz Cinema City. Istnieje też możliwość wygrania darmowej wejściówki, w tym celu zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebooku!

06 listopada 2014

„INTERSTELLAR” – LISTA KIN PREMIEROWYCH

Od piątku, 7-go listopada w kinach w całej Polski można oglądać najnowszy film Christophera Nolana „Interstellar”. Film można zobaczyć również w kinach IMAX. Oto pełna lista kin, w których można zobaczyć film:

31 października 2014

INTERSTELLAR - ścieżka dźwiękowa do jednej z najważniejszych produkcji filmowych roku - już 18 listopada!

Niecałe dwa tygodnie pozostały do kinowej premiery najnowszego dzieła reżysera Christophera Nolana (Incepcja, Memento, trylogia The Dark Night). "Interstellar" jest fantastyczno-naukowym thrillerem opowiadającym o grupie odkrywców wysłanych w inny wymiar i szukających tam nowych przestrzeni do zamieszkania przez Ziemian.

23 października 2014

Ruszyły zdjęcia do filmu OUR BRAND IS CRISIS

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu Our Brand is Crisis z udziałem Sandry Bullock i Billy'ego Boba Thorntona w reżyserii Davida Gordona Greena.

BURBANK, Kalifornia —W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do reżyserowanej przez Davida Gordona Greena (Boski chillout, Sztama) filmowej adaptacji cieszącego się uznaniem krytyków dokumentu Our Brand is Crisis, w której wystąpią zdobywcy Oscarów Sandra Bullock (Wielki Mike. The Blind Side) oraz Billy Bob Thornton (Blizny przeszłości).

22 października 2014

Film ANNABELLE produkcji New Line Cinema pnie się po trupach w światowym Box Office z ponad 150 mln dolarów

BURBANK, Kalifornia — Film Annabelle wyprodukowany przez New Line Cinema przekroczył próg 150 mln dolarów w światowym box office, zarabiając do tej pory ponad 166,1 mln dolarów. Informację tę ogłosili dziś Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej z Warner Bros. Pictures oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej z Warner Bros. Pictures.

11 września 2014

WARNER BROS. PICTURES PRZEKRACZA PRÓG MILIARDA DOLARÓW W AMERYKAŃSKIM BOX OFFICE

WB jedynym studiem filmowym w historii, któremu udało się osiągnąć wpływy powyżej miliarda dolarów na krajowym rynku przez 14 lat z rzędu.

11 września 2014

Nocny Maraton Batmana w Multikinie

W piątek 26. września w Multikinach w całej Polsce odbędą się nocne maratony Batmana. To niepowtarzalna okazja aby zobaczyć na wielkim ekranie wszystkie części trylogii Mrocznego Rycerza Christophera Nolana oraz kultowego Batmana w reżyserii Tima Burtona z 1989 roku.