20 marca 2015

NOWY FILM O KRÓLU ARTURZE

RUSZYŁA PRODUKCJA NOWEGO FILMU O KRÓLU ARTURZE W REŻYSERII GUYA RITCHIEGO

Charlie Hunnam wciela się w rolę Artura, a partnerują mu Astrid Bergès-Frisbey,

Djimon Hounsou, Aidan Gillen, a także Jude Law i Eric Bana.

18 lutego 2015

SNAJPER PRZEKROCZYŁ PRÓG 300 MILIONÓW DOLARÓW W AMERYKAŃSKIM BOX OFFICE

Burbank, Kalifornia— Nominowany do Oscara hit produkcji Warner Bros. Pictures oraz Village Roadshow Pictures Snajper zapisuje kolejne karty w historii kinematografii, przekraczając 15.02.2015 r. próg 300 milionów dolarów w amerykańskim box office. Informację tę ogłosił Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej w Warner Bros. Pictures.

12 lutego 2015

FILMOWE WYDANIE KSIĄŻKI „CEL SNAJPERA”

Z okazji premiery filmu „Snajper”, wydawnictwo Znak prezentuje nowe, filmowe wydanie książki „Cel Snajpera”, pod nowym tytułem „Snajper”.

W tej pełnej adrenaliny książce, o której mówiły media na całym świecie – od CNN do TVN24 – Chris Kyle opowiada o swoim udziale w misji w Iraku i wspólnych akcjach z Polakami z GROM-u. Jego opowieść stała się bestsellerem nie tylko w USA, ale podbiła również serca polskich czytelników.

27 stycznia 2015

SNAJPER PRZEKROCZYŁ PRÓG 200 MILIONÓW DOLARÓW W AMERYKAŃSKIM BOX OFFICE

Burbank, Kalifornia — Film Snajper,nominowany do Oscara megahit produkcji Warner Bros. Pictures oraz Village Roadshow Pictures, zarobił ponad 200 milionów dolarów w amerykańskim box office w ciągu jedynie dziesięciu dni od wejścia do szerokiej dystrybucji. Informację tę ogłosił dziś prezes ds. dystrybucji krajowej Dan Fellman.

22 stycznia 2015

SNAJPER TRAFIA W GUSTA PUBLICZNOŚCI, BIJE KOLEJNE REKORDY I SZTURMEM ZDOBYWA AMERYKAŃSKI BOX OFFICE

Nagrodzony Oscarem film z Bradleyem Cooperem zapisał się w historii złotymi zgłoskami. Nie tylko okazał się najlepszą premierą w dorobku reżyserskim Clinta Eastwooda, ale także odnotował rekordowy premierowy weekend i podbił serca publiczności, co potwierdza ocena A+ w rankingu Cinemascore.

03 grudnia 2014

GWIAZDY W PRODUKCJI SUICIDE SQUAD. WILL SMITH, TOM HARDY, MARGOT ROBBIE ORAZ JARED LETO STANĄ NA CZELE OBSADY

BURBANK, Kalifornia –W nowym filmie akcji Suicide Squad produkcji Warner Bros. Pictures, w którym reżyser David Ayer (Furia) przeniesie na duży ekran przygody ekipy superzłoczyńców z komiksów DC Comics, zobaczymy same gwiazdy. Informację tę ogłosił Greg Silverman, prezes ds. rozwoju kreatywnego i produkcji międzynarodowej z Warner Bros. Pictures.

01 grudnia 2014

INTERSTELLAR W REŻYSERII CHRISTOPHERA NOLANA ZAROBIŁ NA CAŁYM ŚWIECIE JUŻ PONAD 400 MILIONÓW DOLARÓW

BURBANK, Kalifornia— Doceniony przez krytyków nowy film w reżyserii Christophera Nolana, Interstellar, cieszy się na całym świecie coraz większą popularnością i w trzeci weekend od swojej premiery przekroczył próg 400 mln dolarów wpływów ze sprzedaży biletów. Informację tę ogłosiły Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej Warner Bros. Pictures oraz Megan Colligan, prezes ds. międzynarodowej dystrybucji i marketingu w Paramount Pictures. Do tej pory film zarobił 328,9 mln dolarów za granicą oraz 120,7 mln dolarów w Stanach Zjednoczonych, co łącznie daje zawrotną sumę prawie 450 mln dolarów.

28 listopada 2014

ANNABELLE PRODUKCJI NEW LINE CINEMA IDZIE JAK BURZA I PRZEKRACZA PRÓG 250 MILIONÓW DOLARÓW W ŚWIATOWYM BOX OFFICE

Lalka, której kochamy się bać, wystraszyła konkurencję i zajęła pierwsze miejsce na liście najlepszych horrorów roku 2014

BURBANK, Kalifornia —Film Annabelle wyprodukowany przez New Line Cinema zarobił ponad 250 mln dolarów w światowym box office, osiągając do tej pory wynik 250,2 mln dolarów. Informację tę ogłosili Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej, oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej Warner Bros. Pictures.

21 listopada 2014

LISTA POKAZÓW PRZEDPREMIEROWYCH „SZEFOWIE WROGOWIE 2” – DARMOWE WEJŚCIÓWKI!

Poniżej prezentujemy listę kin, w których odbędą się przedpremierowe pokazy filmu „Szefowie Wrogowie 2”. Pokazy odbędą się w środę 26-go listopada, w różnych godzinach, w zależności od danego kina. Bilety można zakupić w kasach oraz na stronach kin Helios oraz Cinema City. Istnieje też możliwość wygrania darmowej wejściówki, w tym celu zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebooku!

06 listopada 2014

„INTERSTELLAR” – LISTA KIN PREMIEROWYCH

Od piątku, 7-go listopada w kinach w całej Polski można oglądać najnowszy film Christophera Nolana „Interstellar”. Film można zobaczyć również w kinach IMAX. Oto pełna lista kin, w których można zobaczyć film: