01 czerwca 2015

KONKURS SAN ANDREAS

Premiera filmu "SAN ANDREAS" już w czwartek, w związku z tym mamy dla Was filmowe gadżety do wygrania! Na naszym Facebooku znajdziecie post konkursowy. Zapraszamy do zabawy!

29 maja 2015

KONKURS SZALONE POJAZDY

Regulamin konkursu "Szalone Pojazdy" z MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU, który odbywa się na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

25 maja 2015

WYNIKI KONKURSU MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU

Zgłoszenia do konkursu Mad Max: Na Drodze Gniewu spodobały się nam do tego stopnia, że postanowiliśmy docenić wszystkie! Jury wybrało 4 najciekawsze charakteryzacje jako głównych zwycięzców konkursu, 3 kolejne charakteryzacje zostały wyróżnione, a wszystkie pozostałe zgłoszenia otrzymają nagrody pocieszenia. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania fanów Mad Maxa! Poniżej prezentujemy zwycięzców, prosimy wszystkich uczestników o kontakt poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook na naszym Profilu, w celu podania danych adresowych do wysyłki nagrody.

22 maja 2015

NOCNE MARATONY MAD MAX - LISTA KIN

Już dziś odbędą się maratony MAD MAX, z premierowym pokazem filmu MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU oraz filmami MAD MAX i MAD MAX 2 – WOJOWNIK SZOS. Poniżej prezentujemy listę kin, w których odbędą się maratony. Bilety możecie kupować na stronach kin.

13 maja 2015

KONKURS MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU - NALEŻĘ DO SZALONYCH

Świat powoli opanowuje szaleństwo MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU, przygotowaliśmy więc dla Was zwariowany konkurs. Pokażmy światu jak szaleni są polscy fani kultowego filmu! Do wygrania 2 zestawy gadżetów filmowych oraz plakaty z filmu MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU.

20 marca 2015

NOWY FILM O KRÓLU ARTURZE

RUSZYŁA PRODUKCJA NOWEGO FILMU O KRÓLU ARTURZE W REŻYSERII GUYA RITCHIEGO

Charlie Hunnam wciela się w rolę Artura, a partnerują mu Astrid Bergès-Frisbey,

Djimon Hounsou, Aidan Gillen, a także Jude Law i Eric Bana.

18 lutego 2015

SNAJPER PRZEKROCZYŁ PRÓG 300 MILIONÓW DOLARÓW W AMERYKAŃSKIM BOX OFFICE

Burbank, Kalifornia— Nominowany do Oscara hit produkcji Warner Bros. Pictures oraz Village Roadshow Pictures Snajper zapisuje kolejne karty w historii kinematografii, przekraczając 15.02.2015 r. próg 300 milionów dolarów w amerykańskim box office. Informację tę ogłosił Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej w Warner Bros. Pictures.

12 lutego 2015

FILMOWE WYDANIE KSIĄŻKI „CEL SNAJPERA”

Z okazji premiery filmu „Snajper”, wydawnictwo Znak prezentuje nowe, filmowe wydanie książki „Cel Snajpera”, pod nowym tytułem „Snajper”.

W tej pełnej adrenaliny książce, o której mówiły media na całym świecie – od CNN do TVN24 – Chris Kyle opowiada o swoim udziale w misji w Iraku i wspólnych akcjach z Polakami z GROM-u. Jego opowieść stała się bestsellerem nie tylko w USA, ale podbiła również serca polskich czytelników.

27 stycznia 2015

SNAJPER PRZEKROCZYŁ PRÓG 200 MILIONÓW DOLARÓW W AMERYKAŃSKIM BOX OFFICE

Burbank, Kalifornia — Film Snajper,nominowany do Oscara megahit produkcji Warner Bros. Pictures oraz Village Roadshow Pictures, zarobił ponad 200 milionów dolarów w amerykańskim box office w ciągu jedynie dziesięciu dni od wejścia do szerokiej dystrybucji. Informację tę ogłosił dziś prezes ds. dystrybucji krajowej Dan Fellman.

22 stycznia 2015

SNAJPER TRAFIA W GUSTA PUBLICZNOŚCI, BIJE KOLEJNE REKORDY I SZTURMEM ZDOBYWA AMERYKAŃSKI BOX OFFICE

Nagrodzony Oscarem film z Bradleyem Cooperem zapisał się w historii złotymi zgłoskami. Nie tylko okazał się najlepszą premierą w dorobku reżyserskim Clinta Eastwooda, ale także odnotował rekordowy premierowy weekend i podbił serca publiczności, co potwierdza ocena A+ w rankingu Cinemascore.