09 lipca 2015

POKAZY PRZEDPREMIEROWE MAGIC MIKE XXL - LISTA KIN

Pokazy przedpremierowe MAGIC MIKE XXL odbędą się w kinach w całej Polsce w dniach 14, 15 i 16 lipca. Poniżej prezentujemy listę kin, w których odbędą się pokazy. Bilety można kupić na stronach internetowych i w kasach kin.

24 czerwca 2015

SAN ANDREAS PRZEKROCZYŁ PRÓG 400 MILIONÓW DOLARÓW W ŚWIATOWYM BOX OFFICE

 BURBANK, Kalifornia — Thriller akcji San Andreas produkcji New Line Cinema, Village Roadshow Pictures i Warner Bros. Pictures z Dwaynem Johnsonem w roli głównej przekroczył próg 400 milionów dolarów na świecie. Informację tę ogłosili Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej, oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej Warner Bros. Pictures.

17 czerwca 2015

WYGRAJ GADŻETY Z FILMU EKIPA!

Napisz nam za co kochasz swoją Ekipę, otaguj ich w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku i zgarnij gadżety filmowe: modopod, ręcznik oraz koszulki!

11 czerwca 2015

Wygraj plakat z filmu SAN ANDREAS z autografami!

Obserwuj nas na Twitterze, dokończ zdanie #IdźNaSanAndreas bo..." i wygraj plakat z filmu SAN ANDREAS  z autografami Dwayne'a Johnsona, Carli Gugino, Alexandry Daddario, reżysera Brada Peytona i producenta Beau Flynna!

03 czerwca 2015

WYGRAJ SOUNDTRACK MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU

Obserwuj nasz profil na Twitterze, dokończ zdanie #IdźNaMadMax bo" i wygraj płytę ze ścieżką dźwiękową z MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU!

01 czerwca 2015

KONKURS SAN ANDREAS

Premiera filmu "SAN ANDREAS" już w czwartek, w związku z tym mamy dla Was filmowe gadżety do wygrania! Na naszym Facebooku znajdziecie post konkursowy. Zapraszamy do zabawy!

29 maja 2015

KONKURS SZALONE POJAZDY

Regulamin konkursu "Szalone Pojazdy" z MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU, który odbywa się na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

25 maja 2015

WYNIKI KONKURSU MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU

Zgłoszenia do konkursu Mad Max: Na Drodze Gniewu spodobały się nam do tego stopnia, że postanowiliśmy docenić wszystkie! Jury wybrało 4 najciekawsze charakteryzacje jako głównych zwycięzców konkursu, 3 kolejne charakteryzacje zostały wyróżnione, a wszystkie pozostałe zgłoszenia otrzymają nagrody pocieszenia. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania fanów Mad Maxa! Poniżej prezentujemy zwycięzców, prosimy wszystkich uczestników o kontakt poprzez wiadomość prywatną w serwisie Facebook na naszym Profilu, w celu podania danych adresowych do wysyłki nagrody.

22 maja 2015

NOCNE MARATONY MAD MAX - LISTA KIN

Już dziś odbędą się maratony MAD MAX, z premierowym pokazem filmu MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU oraz filmami MAD MAX i MAD MAX 2 – WOJOWNIK SZOS. Poniżej prezentujemy listę kin, w których odbędą się maratony. Bilety możecie kupować na stronach kin.

13 maja 2015

KONKURS MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU - NALEŻĘ DO SZALONYCH

Świat powoli opanowuje szaleństwo MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU, przygotowaliśmy więc dla Was zwariowany konkurs. Pokażmy światu jak szaleni są polscy fani kultowego filmu! Do wygrania 2 zestawy gadżetów filmowych oraz plakaty z filmu MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU.