13 sierpnia 2015

KONKURS - WYGRAJ BILETY NA POKAZY PRZEDPREMIEROWE FILMU KRYPTONIM U.N.C.L.E.

Na naszym Facebooku można wygrać podwójne zaproszenia na pokazy przedpremierowe filmu „Kryptonim U.N.C.L.E.”, które odbędą się 18 sierpnia w kinach Cinema City.

12 sierpnia 2015

POKAZY PRZEDPREMIEROWE FILMU KRYPTONIM U.N.C.L.E. - LISTA KIN

Pokazy przedpremierowe filmu "Kryptonim U.N.C.L.E." odbędą się 18 sierpnia w kinach Cinema City. Poniżej prezentujemy szczegółową listę kin.

11 sierpnia 2015

DAN FELLMAN, LEGENDA W BRANŻY DYSTRYBUCJI KINOWEJ, Z KOŃCEM ROKU OPUŚCI WARNER BROS. PICTURES

Dzięki współpracującemu ze Studiem od 37 lat Fellmanowi dział dystrybucji krajowej przez ostatnie 15 lat osiągał na rodzimym rynku zyski przekraczające miliard dolarów. Burbank, Kalifornia. Podczas gdy Warner Bros. Pictures 15. raz z rzędu świętuje osiągnięcie zysku wynoszącego ponad miliard dolarów w krajowym box office, ceniona legenda dystrybucji kinowej — Dan Fellman, który pełni funkcję prezesa ds. dystrybucji krajowej, ogłosił że wraz z końcem roku zakończy współpracę ze Studiem, kończąc tym samym swoją 37-letnią karierę w Warner Bros.

11 sierpnia 2015

SUE KROLL POSZERZA ZAKRES OBOWIĄZKÓW W WARNER BROS. PICTURES O DYSTRYBUCJĘ KRAJOWĄ. VERONIKA KWAN VANDENBERG OBEJMUJE STANOWISKO PREZESA DS. DYSTRYBUCJI MIĘDZYNARODOWEJ.

Zmiany doprowadzają do konsolidacji dystrybucji w ramach jednej funkcji. Burbank, Kalifornia. W wyniku działań mających na celu konsolidację krajowej i międzynarodowej dystrybucji filmowej Studia w globalną funkcję Sue Kroll otrzymała awans na stanowisko prezesa ds. globalnego marketingu i dystrybucji w Warner Bros. Pictures, a Veronika Kwan Vandenberg objęła stanowisko prezesa ds. dystrybucji międzynarodowej w Warner Bros. Pictures. Zmiany te zostały ogłoszone przez Kevina Tsujiharę, prezesa i dyrektora generalnego Warner Bros., któremu Kroll będzie podlegać.

30 lipca 2015

KONKURS HORRORY

Na naszym Facebooku trwa konkurs, w którym można wygrać zestawy gadżetów z filmu "Szubienica"- plakat z autografami, bluzę, koszulki, notesy oraz lustra.

16 lipca 2015

KONKURS IDŹ NA MAGIC MIKE XXL NA NASZYM TWITTERZE

Poleć znajomym wyjście do kina na "Magic Mike XXL" na Twitterze i zgarnij plakat z filmu!

16 lipca 2015

KONKURS GORĄCE LATO XXL NA NASZYM INSTAGRAMIE

Na naszym Instagramie trwa konkurs, w którym można wygrać gadżety filmowe z MAGIC MIKE XXL - koszulki, czapki, ręczniki, torby plażowe oraz bandany.

16 lipca 2015

KONKURS IDEALNY BABSKI WIECZÓR NA NASZYM FACEBOOKU

Na naszym Facebooku trwa konkurs, w którym można wygrać plakat z autografami z MAGIC MIKE XXL, poduszki oraz koszulki z filmu.

09 lipca 2015

KONKURS „IDĘ NA MAGIC MIKE XXL”

Nie możesz się już doczekać premiery „Magic Mike XXL”? Wyraź to w 140 znakach i zgarnij gadżety filmowe!

09 lipca 2015

KONKURS „SOUNDTRACK MOJEJ EKIPY”

Wygraj ścieżkę dźwiękową z filmu EKIPA na płycie CD!