16 lipca 2015

KONKURS IDŹ NA MAGIC MIKE XXL NA NASZYM TWITTERZE

Poleć znajomym wyjście do kina na "Magic Mike XXL" na Twitterze i zgarnij plakat z filmu!

16 lipca 2015

KONKURS GORĄCE LATO XXL NA NASZYM INSTAGRAMIE

Na naszym Instagramie trwa konkurs, w którym można wygrać gadżety filmowe z MAGIC MIKE XXL - koszulki, czapki, ręczniki, torby plażowe oraz bandany.

16 lipca 2015

KONKURS IDEALNY BABSKI WIECZÓR NA NASZYM FACEBOOKU

Na naszym Facebooku trwa konkurs, w którym można wygrać plakat z autografami z MAGIC MIKE XXL, poduszki oraz koszulki z filmu.

09 lipca 2015

KONKURS „IDĘ NA MAGIC MIKE XXL”

Nie możesz się już doczekać premiery „Magic Mike XXL”? Wyraź to w 140 znakach i zgarnij gadżety filmowe!

09 lipca 2015

KONKURS „SOUNDTRACK MOJEJ EKIPY”

Wygraj ścieżkę dźwiękową z filmu EKIPA na płycie CD!

09 lipca 2015

POKAZY PRZEDPREMIEROWE MAGIC MIKE XXL - LISTA KIN

Pokazy przedpremierowe MAGIC MIKE XXL odbędą się w kinach w całej Polsce w dniach 14, 15 i 16 lipca. Poniżej prezentujemy listę kin, w których odbędą się pokazy. Bilety można kupić na stronach internetowych i w kasach kin.

24 czerwca 2015

SAN ANDREAS PRZEKROCZYŁ PRÓG 400 MILIONÓW DOLARÓW W ŚWIATOWYM BOX OFFICE

 BURBANK, Kalifornia — Thriller akcji San Andreas produkcji New Line Cinema, Village Roadshow Pictures i Warner Bros. Pictures z Dwaynem Johnsonem w roli głównej przekroczył próg 400 milionów dolarów na świecie. Informację tę ogłosili Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej, oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej Warner Bros. Pictures.

17 czerwca 2015

WYGRAJ GADŻETY Z FILMU EKIPA!

Napisz nam za co kochasz swoją Ekipę, otaguj ich w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku i zgarnij gadżety filmowe: modopod, ręcznik oraz koszulki!

11 czerwca 2015

Wygraj plakat z filmu SAN ANDREAS z autografami!

Obserwuj nas na Twitterze, dokończ zdanie #IdźNaSanAndreas bo..." i wygraj plakat z filmu SAN ANDREAS  z autografami Dwayne'a Johnsona, Carli Gugino, Alexandry Daddario, reżysera Brada Peytona i producenta Beau Flynna!

03 czerwca 2015

WYGRAJ SOUNDTRACK MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU

Obserwuj nasz profil na Twitterze, dokończ zdanie #IdźNaMadMax bo" i wygraj płytę ze ścieżką dźwiękową z MAD MAX: NA DRODZE GNIEWU!