13 maja 2014

GODZILLA dla niecierpliwych od 15-go maja, sprawdź!

GODZILLA- pełna lista pokazów w dniu 15-go maja.

08 maja 2014

TRZY PREMIERY, TRZY KRAJE, JEDEN DZIEŃ

TOM CRUISE I EMILY BLUNT W POGONI ZA JUTREM - TRZY PREMIERY, TRZY KRAJE, JEDEN DZIEŃ

09 kwietnia 2014

Film z Supermanem i Batmanem w kinach od 13 maja 2016 r.

Holly Hunter dołącza do obsady niezatytułowanego filmu Warner Bros. Pictures z Supermanem i Batmanem w reżyserii Zacka Snydera. Callan Mulvey i Tao Okamoto uzupełniają międzynarodową obsadę.

07 kwietnia 2014

Box office filmu LEGO® PRZYGODA nadal rośnie. Wpływy przekroczyły już 400 mln dolarów.

BURBANK, KALIFORNIA — LEGO® Przygoda w dalszym ciągu zdobywa popularność w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Mimo iż wpływy z produkcji przekroczyły już 400 mln dolarów, film dalej przyciąga widzów do kin. Informację tę ogłosili Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej, oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej Warner Bros. Pictures.

20 marca 2014

300: Początek imperium zarobił już ponad 200 milionów dolarów w światowym box office

BURBANK, Kalifornia – Bijąc rekordy globalnego box office podczas premierowego weekendu, film produkcji Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures, 300: Początek imperium, do 15 marca, czyli w ciągu dziewięciu dni od premiery, zarobił już ponad 200 mln dolarów. Informację tę ogłosili Dan Fellman, prezes ds. dystrybucji krajowej, oraz Veronika Kwan Vandenberg, prezes ds. dystrybucji międzynarodowej Warner Bros. Pictures.

20 marca 2014

Will Ferrell i Kevin Hart w nowej komedii Get Hard

BURBANK, Kalifornia ― Will Ferrell i Kevin Hart połączyli swoje siły w nowej komedii Get Hard, której produkcja rozpoczęła się w Nowym Orleanie w poniedziałek, 17 marca. Reżyserem filmu jest Etan Cohen.

13 marca 2014

Ekipa powiększa się o kolejnych aktorów do obsady obecnie produkowanego filmu

​BURBANK, Kalifornia — Debi Mazar, Rex Lee, Constance Zimmer, Nora Dunn oraz Emily Ratajkowski dołączyli do obsady pełnometrażowej produkcji Warner Bros. Pictures Ekipa. W filmie, do którego zdjęcia główne rozpoczęły się 19 lutego w Los Angeles, Mazar, Lee, Zimmer oraz Dunn ponownie wcielą się w role Shauny, Lloyda, Dany Gordon i dra Marcusa — postaci znanych z bijącego rekordy popularności serialu produkcji HBO. Ratajkowski natomiast zagra samą siebie. ​Obraz Ekipa wejdzie na ekrany kin w piątek 12 czerwca 2015 r.

07 marca 2014

Arcydzieła amerykańskiego kina. 90 lat Warner Bros.

Zapraszamy na przegląd siedmiu legendarnych produkcji, rzadko pokazywanych na dużym ekranie klasyków najsłynniejszej wytwórni Hollywood, która w 2013 roku obchodziła swoje 90. urodziny. W programie znalazły się jedne z najpopularniejszych filmów w historii, nieśmiertelne przeboje autorstwa mistrzów hollywoodzkiego kina.

04 marca 2014

Mini maratony 300 oraz 300: Początek Imperium!

Zobacz 300 w specjalnej cyfrowej wersji 2D a następnie rozkoszuj się pokazem 300:POCZĄTEK IMPERIUM w 3D podczas mini maratonów!

03 marca 2014

Poranki ze Scooby-Doo w sieci kin Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios od marca rusza z nowym projektem poświęconym najmłodszym Widzom.

W ramach wydarzenia zapraszamy Dzieci i Rodziców na Filmowe Poranki ze Scooby-Doo.

Serdecznie zapraszamy na pierwszy Filmowy Poranek ze Scooby-Doo 16 marca o godzinie 10:30. Jak zwykle, oprócz projekcji filmu, kino Helios gwarantuje Państwu oraz Państwa Dzieciom moc konkursów, wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji! Dodatkowo rozdamy także gadżety ze Scooby-Doo!